"Динамо" зіграло з аутсайдером Прем'єр-ліги у нічию
5

Київське "Динамо" зіграло у нічию на виїзді з рівненським "Вересом"

Київське "Динамо" зіграло у нічию на виїзді з рівненським "Вересом".

Матч 20-го туру української Прем'єр-ліги завершився з рахунком 1:1.

На шостій хвилині відзначився голом Назар Волошин, який скористався передачею Владислава Кабаєва після швидкої контратаки.

Гол Волошина міг стати єдиним у зустрічі, але на восьмій компенсованій хвилині Марко Мрвальєвич реалізував пенальті, що було призначено за порушення правил Беніто.

Після цієї зустрічі "Верес" знаходиться на 15-му, передостанньому місці у турнірній таблиці з 13 очками.

"Динамо" - на четвертому місці з 35 балами.

Верес - Динамо 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 - 6 Волошин, 1:1 - 90+8 Мрвальєвич (пен)

Верес: Когут - Морозко, Кучеренко, Жуліо Сезар, Шевченко (Вовченко 87) - Шастал, Банада (Кухарук 46), Кучеров, В. Шарай (Янаков 60) - Гайдучик (Шестаков 67), Мрвальєвич.

Динамо: Бущан - Караваєв, Попов, Михавко, Дубінчак - Андрієвський, Шепелєв - Волошин (Дячук 86), Шапаренко (Сирота 90+2), Кабаєв (Беніто 86) - Ванат.

Попередження: Попов 16, Шарай 33, Мрвальєвич 35, Ванат 90+2, Морозко 90+5, Жуліо Сезар 90+5, Бущан 90+5.

Торік у листопаді після поразки "Динамо" від "Шахтаря" з рахунком 0:1 Мірча Луческу оголосив про завершення тренерської роботи у столичному клубі. Головним тренером "Динамо" став Олександр Шовковський.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" зіграло з аутсайдером Прем'єр-ліги у нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua