субота, 17 травня 2008 17:31

ЦСКА виграв Кубок Росії з футболу

Футболісти ЦСКА перемогли у фіналі Кубка Росії, обігравши в суботу по пенальті "Амкар". Основний час матчу завершився з рахунком 2:2. У реалізації одинадцятиметрових успішнішими були підопічні Валерія Газзаєва.

Пермський клуб уперше в своїй історії грав у вирішальному матчі турніру, а ось для армійців це був вже сьомий фінал Кубка країни.

На 57-й хвилині Дрінчіч відкрив рахунок у матчі, а Дуймовіч на 64-й його подвоїв. Проте футболісти "Амкара" чи то зарано повірили у перемогу, чи то навпаки не змогли повірити у її можливість, але вже через хвилину Вагенр Лав відіграв один м"яч, а на 74-й хвилині Жо зрівняв рахунок.

По пенальті ЦСКА виграв 4:1. У складі переможців забивали Жирков, Вагнер Лав, Жо, Янчик. В "Амкарі" точним був Кушев, а ось автори двох голів не забили. Дрінчіч пробив повз ворота, а Дуймовіч не зміг переграти воротаря.

Зараз ви читаєте новину «ЦСКА виграв Кубок Росії з футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua