Ексклюзиви
четвер, 05 червня 2008 09:57

Збірна України з футзалу побореться з бразильцями за фінал турніру "Гран Прі IV"

Збірна України з футзалу продовжує успішно виступати на представницькому міжнародному турнірі "Гран Прі IV", який проходить в бразильському місті Форталеза.

Минулої ночі наша команда в чвертьфіналі переграла збірну Чехії 3:0, і вийшла в півфінал. Для виявлення переможця суперникам не вистачило сорока хвилин основного часу, які завершилися з рідкісним для футзалу рахунком 0:0.

Було ясно, що виграти цей матч буде більше шансів у того, хто зможе першим відкрити рахунок. На щастя, це вдалося зробити саме нашій команді. На 46-ій хвилині точний удар вдався гравцю житомирського "Контингенту" Михайлу Романову.

Чехам довелося розкритися, і вже через 47 секунд Дмитро Сильченко зловив суперника на контратаці і збільшив перевагу української команди - 2:0.

Українці продовжили акуратно і надійно грати в обороні, у суперника відзначитися шансів не було, а ось на 50-ій хвилині Сергій Чепорнюк зміг втретє засмутити воротаря збірної Чехії Крайцеля, і поставити ефектну крапку в цьому напруженому матчі.

Досить сказати, що суперники в грі отримали по 3 жовтих картки, у нас "гірчичники" побачили перед собою Дмитро Сильченко, Федір Пилипів і Сергій Журба.

Результати решти чвертьфіналів:

Парагвай - Колумбія - 2:0
Аргентина - Хорватія - 1:0
Бразилія - Сербія - 4:2

Таким чином, 5 червня в півфіналах зіграють Парагвай - Аргентина, Бразилія - Україна.

Початок гри нашої команди запланований на 21.00 місцевого часу (3.00 ночі з четверга на п"ятницю).

Спорт Украины
Зараз ви читаєте новину «Збірна України з футзалу побореться з бразильцями за фінал турніру "Гран Прі IV"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua