Ексклюзиви
понеділок, 19 травня 2008 08:40

Збірна Росії виграла чемпіонат світу з хокею

Збірна Росії з хокею стала чемпіоном світу. У фіналі команда перемогла Канаду.

Основний час завершився унічию (4:4), а в овертаймі російський форвард Ілля Ковальчук закинув переможну шайбу. Росіяни стали чемпіонами світу вперше з 1993 року.

Вже на другій хвилині матчу одна з перших атак збірної Росії завершилася голом Олександра Сьоміна. Через півтори хвилини захисник збірної Канади Брент Бернс завершив затяжну атаку своєї команди точним кидком з середньої дистанції. На його рахунку дубль.

У складі канадців забивали також Кріс Кунітц і Дені Хітлі. У росіян Сьомін оформив дубль. По разу відзначилися Олександр Терещенко та Ілля Ковальчук (двічі). Збірна Росії перемогла з рахунком 5:4.

Кращим гравцем матчу у складі збірної Канади визнали Брента Бернса, а у складі збірної Росії - Сергія Зіновьева.

Лента.ru

Зараз ви читаєте новину «Збірна Росії виграла чемпіонат світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua