середа, 30 квітня 2008 11:14

Скоулз вивів "Манчестер Юнайтед" у фінал Ліги чемпіонів

Завдяки голу Пола Скоулза у першому таймі матчу-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів з "Барселоною" "Манчестер Юнайтед" вийшов у фінал турніру. Хоча, як і у першому поєдинку (0:0), більше володів м"ячем і атакував каталонський клуб.

Практично відразу після голу Скоулза мав можливість зрівняти рахунок Мессі, однак ван дер Сар справився з ударом.

У другому таймі на полі з"явилися Т"єррі Анрі та Боян Кркіч, які додали гостроти в атаках. Проте найбільше загрожувати воротам суперника продовжував Мессі. Але рахунок на табло залишився незмінним.

Уже зараз точно відомо, що цьогорічний фінал Ліги чемпіонів буде англійським. Хто стане суперником "МЮ", "Челсі" чи "Ліверпуль", з"ясується сьогодні ввечері.

"Манчестер Юнайтед" - "Барселона" - 1:0 (0:0)

Суддя: Герберт Фандель (Німеччина)

"МЮ": ван дер Сар, Евра, Харгрівз, Фердинанд, Браун, Роналду, Пак Чжи Сун, Каррік, Нані (Гіггз, 77), Скоулз (Флетчер, 77), Тевес

Тренер: Алекс Фергюсон

"Барселона": Вальдес, Міліто, Пуйоль, Ернандес, Інієста (Анрі, 61), Ето"о (Кркіч, 72), Дзамбротта, Мессі, Деку, Абідаль, Туре (Гудьонсен, 88)

Тренер: Франк Райкард

Гол: Скоулз (14)

Попередження: Дзамбротта (52), Деку (54), Каррік (63), Роналду (68), Туре (70)

Зараз ви читаєте новину «Скоулз вивів "Манчестер Юнайтед" у фінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua