Ексклюзиви
понеділок, 10 березня 2008 13:51

"Сокіл" в 1/8 фіналу плей-офф чемпіонату Росії зустрінеться з "Казахмисом"

Завершився регулярний чемпіонат у Вищій лізі Відкритого чемпіонату Росії з хокею. У останньому матчі київський "Сокіл" на виїзді з рахунком 3:4 поступився ХК "Бєлгород". У складі гостей відзначились Дьяченко, Малов і Алексюк. За підсумками регулярного чемпіонату "Сокіл" в дивізіоні "Захід" зайняв п"яте місце і в 1/8 фіналу плей-офф зустрінеться з четвертою командою дивізіону "Схід" - казахським "Казахмисом".

Всі пари 1/8 фіналу плей-офф:

1. ХК "Дмитров" (Дмитров) - "Торос" (Нєфтєкамськ)
2. "Казахмис" (Сатпаєв, Казахстан) - "Сокіл" (Київ, Україна)
3. "Барис" (Астана, Казахстан) - ХК "Бєлгород" (Білгород)
4. "Хімік" (Воскресенськ) - "Іжсталь" (Іжевськ)
5. "Автомобіліст" (Єкатеринбург) - "Крила Рад" (Москва)
6. "Нафтовик" (Альметьєвськ) - "Супутник" (Нижній Тагіл)
7. "Дизель" (Пенза) - "Молот-Прикамьє" (Перм)
8. "Торпедо" (Усть-Каменогорськ, Казахстан) - "Нафтовик" (Леніногорськ)

За регламентом: 1-і, 2-і і 5-і матчі серії 1/8 фіналу пройдуть на майданчиках фаворитів пар, які зайняли вище місце в регулярному турнірі. Сітка плей-офф фіксована. У 1/4 фіналу зіграють переможці пар: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8. У півфіналах зустрінуться 1/2 - 3/4, 5/6 - 7/8. Також передбачені поєдинки за 3-е місце з двох матчів.

Розклад матчів
1/8 фіналу - 14, 15, 18, 19 і 22 березня 2008 року
1/4 фіналу - 26, 27, 30, 31 березня і 03 квітня 2008 року
1/2 фіналу - 07, 08, 11, 12 і 15 квітня 2008 року
Фінал - 19, 20, 23, 24 і 27 квітня 2008 року
Матчі за третє місце - 19 і 22 квітня 2008 р.

"Чемпіонат.ру"
Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" в 1/8 фіналу плей-офф чемпіонату Росії зустрінеться з "Казахмисом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua